הפצת קורות חיים, שליחת קורות חיים

Resumes קורות חיים
קורות חיים
קורות חיים > הפצת קורות חיים
הפצת קורות חיים
קורות חיים
קורות חיים

הפצת קורות חיים באינטרנט

חברות השמה משחקות תפקיד חשוב בתהליך הפצת קורות חיים, מחפשי עבודה רבים מחפשים משרות בחברות ההשמה. ישנם חברות השמה רבות בישראל ובכל אחת מהם רשימה גדולה של משרות בכל תחום ותחום. דבר חשוב שצריך לקחת בחשבון כאשר שולחים קורות חיים לחברות השמה שלחברות אלו יש מספר רב של משרות ולכן החברות יכולות להתאים עבורכם יותר ממשרה אחת.

רצוי להשתמש בשיטת הפצת קורות חיים כדי שמספר רב של מגייסים בחברות יראו את הקורות חיים שלכם ובכך לפתוח עבורכם אפשרויות רבות לעבודה. חברות השמה אינן דורשות תשלום ממחפש העבודה, אז תן להם לעשות את העבודה השחורה של הפצת קורות חיים.

אז...איך עושים הפצת קורות חיים?

פרסם את הקורות חיים שלך אונליין – ישנם חברות רבות שמציעות שירות של הפצת קורות חיים, אתה מעלה את הקורות חיים לאינטרנט והם מפיצות את המסמך לחברות המתאימות בתחום המבוקש. זוהי דרך מצוינת לשלוח את הקורות חיים שלך ישירות למעסיקים. אתרים המציעים את השירות חינם הם Parnasa, JobsIndex, JobClick, ג'ובס 123 לחץ לרשימה המלאה של אתרי הפצת קו"ח.

יצירת קשר ישיר עם חברות – יש את האפשרות להיכנס לאתרי האינטרנט של החברות בתחום שלכם ולמצוא את עמוד הדרושים שלהם, ניתן לשלוח ישירות את הקורות חיים שלכם לחברות המגייסות ללא כל גורם מתווך. היתרון הוא שהקורות חיים שלכם מגיעים בדיוק לחברה שאתם מעוניינים אבל החיסרון הוא שפעולה זו לוקחת זמן רב ולרוב חברות מפילות את מלאכת ההשמה לחברות השמה ולכן יעדיפו לקבל מועמדים לראיון עבודה דרך חברות השמה ולא באופן ישיר.

הפצה דרך רשתות חברתיות – למי היום אין Facebook או אימייל, מומלץ לפרסם כי אתם מעוניינים במשרה מסוימת דרך הרשת החברתית שלכם, תמיד קיים חבר של חבר שבדיוק מחפש את מה שאתם מציעים. שיטה זו לרוב לא עובדת אבל מה כבר יש להפסיד בתהליך של הפצת קורות חיים?

לאחר הפצת הקורות חיים שלכם מגיע השלב של מציאת העבודה, נסו לשמור את הקורות חיים שלכם כמה שיותר חסויים אך למרות זאת תדאגו שהקורות חיים יגיעו לכל מקום שבו דרוש אדם בתחום שלכם, שיהיה בהצלחה בתהליך הפצת קורות חיים!

אתרי הפצת קורות חיים דרך האינטרנט

my jobs הפצת קורות חיים My Jobs
הפצת קורות חיים לכל חברות ההשמה בלחיצת כפתור, מאי ג'ובס, חברות ההשמה ירדפו אחריך בין אם אתה סטודנט, חייל משוחרר, מהנדס או כל אחד אחר.

לחץ לשליחת הקורות חיים


ראנר הפצת קורות חיים Runner.co.il
האתר בין הותיקים ביותר להפצת קורות חיים דרך האינטרנט, האתר מציג אשף הפצה נוח למשתמש ויעיל ביותר. המנוע מפיץ את הקורות חיים למספר רב של חברות.

לחץ לשליחת הקורות חיים


cvking CVKing
שירות חינמי המאפשר לך לשלוח קורות חיים במהירות רבה, ניתן לראות את החברות שאליהן מופצים הקורות חיים.

לחץ לשליחת הקורות חיים


דיגר Digger
דיגר הינו אתר ישראלי חינמי הדואג להפצת קורות חיים ופרטי התקשרות עבורך לחברות השמה, חברות כח אדם ומעסיקים.

לחץ לשליחת הקורות חיים


alljobs דרושים AllJobs הפצת קורות חיים
שירות מהבית החם של אתר הדרושים AllJobs.

לחץ לשליחת הקורות חיים


ג'וב אינדקס הפצת קורות חיים Jobs Index
מנוע ממוקד ביותר להפצה של קורות חיים, בעל סינונים רבים ומגוונים. וכמובן, בחינם.

לחץ לשליחת הקורות חיים


ג'וב קליק JobClick
מנגנון לניתוב קורות חיים אל מנהלי משאבי אנוש ומנהלי גיוס של חברות ומעסיקים, חברות השמה וכח אדם. באתר קיימים שני מסלולים, האחד בתשלום והשני בחינם.

לחץ לשליחת הקורות חיים
עמוד הבית | שותפים | קשר אלינו | מפת אתר | צור קשר
מצא מידע על: טופס קורות חיים | תבנית קורות חיים | קורות חיים מוכנים | הכנת קורות חיים
קורות חיים קורות חיים לדוגמא
כל הזכויות שמורות לאתר Resumes - קורות חיים