שכר הייטק בישראל – שכר הייטק, משכורת הייטק, משכורות הייטק

Resumes קורות חיים
קורות חיים
שכר הייטק
קורות חיים
קורות חיים
קורות חיים > עבודה בהייטק > שכר הייטק

שכר הייטק

יש הרבה ספקולציות לגבי משרות בתחום ההייטק ורובן עוסקות בשכר של עובדי ההייטק. בעבר, היה מקובל לחשוב שמי שעוסק בתחום זה עושה הון עתק, כשלמעשה מי שעוסק בו עושה סכומי כסף דומים לסכומים אותם אנשים עושים בל מקום אחר. בעבר היו מספר תפקידים מצומצמים אותם מילאו אנשי מפתח בתחום ההייטק, אך כיום ישנו מגוון רחב של תפקידים אותם ניתן למלא ולכל אחד מהם נתוני שכר שונים, אשר מתעדכנים אחת לשנה בהתאם למצב המשק.

הזמן הטוב ביותר להתחיל ללמוד בתחום ההייטק הוא אחרי הצבא שכן כמה שתצברו יותר שנות ניסיון בתחום כך תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל שכר גבוהה במיוחד ביום מן הימים, אך גם מי שמוצא עצמו בגיל מאוחר מחליט לעשות הסבת מקצוע יכול לעשות זאת ובכל זאת ליהנות ממשכורת מכובדת.

מהי משכורת הייטק ממוצעת?

בתחום זה לא מקובל לדבר במספרים מדויקים אך ננסה לשפוך כאן אור על המספרים הממוצעים בתחום. עובד מתחיל בתחום התמיכה הטכנית ירוויח בין 5,000 שקלים ל – 9,000 שקלים בממוצע, זאת בהתאם לתפקיד אותו הוא ממלא, היקף שעות העבודה החודשיים שלו וכמובן הניסיון התעסוקתי שלו.

מהנדס כתיבה טכנית בעל תואר ראשון ושני בהנדסה מרוויח 10,000 שקלים בממוצע, בתחום ניהול אתרי בטא העוסקים בתחום מרוויחים בין 6,500 שקלים ל- 10,000 שקלים בממוצע, בתחום קידום האתרים מרוויחים בין 6,500 ל – 9,000 בממוצע.

משכורות הייטק - האם זהו שיקול חשוב בעת בחירת תחום לימודים?

יש אנשים שנולדו לתחום ההייטק ואין ספק שזהו מקומם הטבעי, אך יש הרבה אנשים אשר מעוניינים למצוא את עצמם בעבודה טובה בה הם יכולים להרוויח את לחמם בכבוד וללא עבודה פיזית קשה. תחום ההייטק הוא תחום תובעני ואין ספק שעות העבודה בן הן רבות, מצד שני יש תגמול ולכן משכורות הייטק נחשבות לגבוהות ביחס למשכורות בתחומים אחרים (שאינם מצריכים תואר אוניברסיטאי). כיום יכול כל אחד לגשת ללמוד קורס מקצועי בתחום ההייטק בעלות של כמה אלפי שקלים ולהתחיל לסלול לעצמו את הדרך בעולם זה.

אין ספק שאם מסתכלים על ההשקה הזעומה יחסית בלימודים לעומת הסיכוי להצליח להרוויח סכומי כסף אשר קרובים לשכר הממוצע במשק ועולים עליו פעמים רבות, הופך תחום זה להיות משתלם במיוחד, למי שאוהב מחשבים ולמי שמעוניין לעבוד בעבודה מכניסה ומכובדת.


עמוד הבית | שותפים | קשר אלינו | מפת אתר | צור קשר
מצא מידע על: טופס קורות חיים | תבנית קורות חיים | קורות חיים מוכנים | הכנת קורות חיים
קורות חיים קורות חיים לדוגמא
כל הזכויות שמורות לאתר Resumes - קורות חיים